Homepage » Klub

Klub

O klubu

Tenisový klub Tenisland je místo, KDE

Kde fair play není jen frází.

Kde je radost z pohybu základem.

Kde pravidelnost, a automatičnost je hlavní zásadou.

Kde vydržet těžký trénink jde i s úsměvem.

Kde vítězství a prohra jdou ruku v ruce.

Pro děti :

Pro nejtalentovanější děti příprava zdarma !

Podporujeme děti, kteří mají chuť učit se, radost z pohybu a pomáháme rodičům najít v nich talent. Unikátní program, který jsme pro vaše děti připravili, vám umožní nahlédnout pod pokličku profesionálního sportu….viz POM -BAR akademie.

Máte dceru nebo syna kterého udržet na jednom místě je těžké ?

Využijte sportovního tréninku v klubu TENISLAND. Vaše děti zaujmeme a zábavnou formou naučíme vše co bude v jejich silách.

Přejete si aby vaše dítě dokázalo vítězit ?

V každém z nás je určitý talent a nadání , odhalíme ho a  to sportovní budeme maximálně rozvíjet.

 

Pro studenty :

Nevíte co od sebe máte čekat?

Vyzkoušejte náš  program pro české, ale i zahraniční studenty.  Naši trenéři působili v Americe, Asii, Evropě a připraví vám trénink na míru….viz Erasmus program

Chcete hrát zápasy a poznat co je radost z vítězství?

Pořádáme pro vás turnaje, ale i zápasy v rámci klubu. Najdeme vás soupeře, ale i sparingpartnera.

Rádi by jste poznali nové přátele a kamarády ?

Využijte pozápasové posezení v centru Prahy v našem klubovém K.U Baru.

Pro dospělé :

Máte rádi pohyb a nevíte jak začít s tenisem, nebo už hrajete delší dobu ?

Připravili jsme pro vás unikátní tréninkový program, který vám umožní uvolněnou a zábavnou formou zahrát si tenis a příjemně se zpotit…. Více na: CardioTennis

ZAREGISTRUJTE SI SVOJI PRVNÍ LEKCI S NAŠIMI TRENÉRY JEŠTĚ DNES NA: info@tenisland.cz

NAVŠTIVTE NÁŠ PROFIL NA FACEBOOKU ZDE:

Tenisland v médiích

Tenisland je známým tenisovým centrem v Praze, kde se konaly mnohé významné tenisové události jako Tenisová Akademie Pombär, lekce CARDIOTENNISU a jiných tenisových aktivit.

Více informací můžete získat zde: info@tenisland.cz

 

POM-BÄR TENISOVÁ AKADEMIE ZDE 

NÁBOR DO TENISOVÉ AKADEMIE POM-BÄR ZDE

NÁBOR DO TENISOVÉ AKADEMIE POM-BÄR ZDE

POM-BÄR TENISOVÁ AKADEMIE V NOVINÁCH ZDE

 

 

NAVŠTIVTE NÁŠ PROFIL NA FACEBOOKU ZDE

TENISLAND & TC SPOŘILOV NA YELP.CZ ZDE

 

ZAREGISTRUJTE SI SVOJI PRVNÍ LEKCI S NAŠIMI TRENÉRY JEŠTĚ DNES NA: info@tenisland.cz

Kontakt

TENISLAND

U Michelského lesa 1457/20

E-mail: info@tenisland.cz

Otevřeno denně: 08 hod - 20 hod

Provozovatel

TENISLAND s.r.o.

Praha 4, Ke Škole 1397, 149 00

IČ: 26721465 

Zodpovědná osoba: Richard Dražný

E-mail: info@tenisland.cz

PRESS CONTACT:

pepa@tenisland.cz

Homepage » Trenéři

Trenéři

Richard Dražný

Založil tenisovou školu Tenisland v roce 1998, za 15 let fungování jeho rukou  prošlo mnoho hráčů , kteří se častokrát stali mistri republiky. V posledních dvou letech založil POM-BAR tenisovou akademii a v rámci této akademie se věnoval nejtalentovanějším mladým hráčům.  V poslední době se věnuje skautingu  a vytváření  profesionálních podmínek  pro mladé hráče.

Richard hrál mnoho let nejvyšší ligu v České republice a Německu. Vystudoval v Praze Vysokou školu Univerzity Karlovy  fakultu tělesné výchovy a sportu.

RICHARD DRAŽNÝ V 5 OTÁZKÁCH:

1. PROČ JSEM ZALOŽIL TENISOVU ŠKOLU TENISLAND A ZAČAL SPOLUPRACOVAT NA TENISOVÉ AKADEMII POMBÄR

Tenisland je projekt, který má být reakcí na situaci, ovládající v  poslední době prostředí českého tenisu a jejíž charakter se mně  nelíbí. Zejména na nejmladší hráče začíná negativně působit fakt, že bílému sportu  do značné míry v Čechách vládne arogance, neúcta, sobectví, nedostatek respektu, neochota pomoci druhému a, co je hlavním problémem, porušování pravidel fair-play. Proto jsem se rozhodl  přijít s projektem tenisové školy,  jejíž filozofie bude založena zejména (avšak nejen) na změně priorit v přístupu k tenisové mládeži.

2. V ČEM BY TEDY MĚL BÝT TENISLAND JINÝ?

Právě v již zmiňovaném přístupu. Na kurtech Tenislandu budeme sice vyžadovat po svých žácích maximum, ale ne za každou cenu. Tenis  zde bude hrou, plnou radosti, zábavy, úsměvů.

  Chceme všem ukázat, že tenis se dá hrát i v jiných podmínkách, než v prostředí plném stresu a nevraživosti. Strach z prohry, který je v  talentovaných dětech vytvářen soustavným negativním působením rodičů nebo špatného prostředí v oddíle, se pokusíme omezit.

3. HRAJEŠ JAK V ČECHÁCH, TAK POMĚRNĚ ČASTO V NĚMECKU, MOHL BYS PROSÍM SROVNAT TATO DVĚ TENISOVÁ PROSTŘEDÍ?

Spíše bych se rád vyjádřil k tomu českému, jako protikladu k tzv. „západním státům.“ My, Češi, jsme od dětství vedeni k tomu, orientovat se na výkon, úspěch, nejlépe absolutní vítězství. To je pak odměňováno daným počtem dotací klubu, ve kterém mladý tenista působí. Rozdělování peněz dle výkonu hráče či družstva, je samozřejmě legitimní, ale tento způsob financování klubů naneštěstí jen přispívá k posilování negativního prostředí v českém tenise.

Bohužel, je dáno českou náturou, že pak často při vší té honbě za úspěchem (body) zapomínáme na požitek ze hry, nehledě na rozvoj jiných aspektů osobnosti dětí, např. schopnost umět prohrávat.

Všechen tento tlak se potom odráží zejména na těch nejtalentovanějších, kteří Česko reprezentují. Nakonec tedy z našeho prostředí vycházejí tenisté, kteří se výkonem sice mohou srovnávat s těmi nejvyspělejšími zeměmi, ale morálka, „nadalovské gentlemanství,“ je pro ně často něco tak vzdáleného, že se někdy musíme až zastydět.

Co se týče světového tenisového prostředí, tam už mají většinou jasno. Mít u publika úspěch neznamená jen být bohatý a slavný, ale především, najít si k němu cestu. 

4. KDO JE TVŮJ TENISOVÝ VZOR A PROČ?

Můj vzor? Nejspíš právě již zmiňovaný Rafael Nadal, který je v tenisovém světě známý nejen svými nevídanými úspěchy, ale právě přístupem k protihráčům, fanouškům a vůbec všem, kdo jej obklopují. Nejvíce na něm obdivuji právě to, že i přes to všechno, co dokázal, se na kurtech i mimo ně chová, jako opravdový gentleman. 

5. CO JE TVÝM NEJVĚTŠÍM SNEM OHLEDNĚ PROJEKTU TENISLAND?

Podle mého názoru by každá tenisová škola měla jít svým žákům příkladem. Prostřednictvím TENISLANDU a našich produktů ( cardiotennis, pom-bar akademie, progrm erasmus) bychom rádi dokázali skrze nové přístupy v trénování předat naše vize tak, aby morálka a slušnost, kterým budeme učit naše žáky, postupně začaly prorůstat do celého českého tenisového prostředí. Rád bych byl na naše hráče hrdý. Rád bych byl jejich prostřednictvím hrdý na to, že jsem Čech.

ZAREGISTRUJTE SI SVOJI PRVNÍ LEKCI S NAŠIMI TRENÉRY JEŠTĚ DNES NA: info@tenisland.cz

NAVŠTIVTE NÁŠ PROFIL NA FACEBOOKU ZDE:

 

Pavel Hanek

Pavel má 8,000 hodin trenérských zkušeností ze Spojených Států Amerických a Německa. Posledních pět let  působil v jednom z nejprestižnějších amerických klubů, Kongresovém Klubu ve Washingtonu, D.C.. Pavel také strávil 2,000 hodin studia pod koučem Stevem Smithem v Tampě na Floridě. Hrál nejvyšší americkou univerzitní soutěž, byl kapitánem mužstva Missourské Státní Univerzity, byl jmenován do týmu století missourské konference a umístil se na 42. místě amerického univerzitního žebříčku. V České Republice nastoupil v 1. a 2. lize. Pavel je držitelem master’s titulu  z univerzity George Masona a hovoří Anglicky, Německy a Španělsky.

ZAREGISTRUJTE SI SVOJI PRVNÍ LEKCI S NAŠIMI TRENÉRY JEŠTĚ DNES NA: info@tenisland.cz

NAVŠTIVTE NÁŠ PROFIL NA FACEBOOKU ZDE:

Kontakt

ZAREGISTRUJTE SI SVOJI PRVNÍ LEKCI S NAŠIMI TRENÉRY JEŠTĚ DNES NA: info@tenisland.cz

NAVŠTIVTE NÁŠ PROFIL NA FACEBOOKU ZDE

Tenisland

TC SPOŘILOV

U Michelského lesa 1457/20, 140 00 Praha

Nejbližsí metro: Roztyly (Linka C) - 300 M

Homepage » Akademie Pombär

Akademie Pombär

Každému připravíme nejefektivnější tréninkový plán .

Osobním přístupem si najdeme cestu ke všem hráčům.

Nejtalentovanější u nás trénují zdarma.                                                                                                                                                

ZAREGISTRUJTE SI SVOJE DÍTĚ JEŠTĚ NA: info@tenisland.cz

NAVŠTIVTE NÁŠ PROFIL NA FACEBOOKU ZDE:

Homepage » Cardiotennis

Cardiotennis

Cardiotennis is an intensive sport activity, which combines tennis and a cardio training and which gives you a proper calorie-burning exercise. Players are carefully monitored during our classes to achieve the maximum effectiveness of the training. During one class each participant can burn from 500 to 1000 calories. 

Cardiotennis is not only about tennis, but is mainly a high-quality exercise and cardio training.

REGISTER YOUR CLASS TODAY AT: info@tenisland.cz

WATCH OUR LATEST CARDIO TENNIS VIDEO:

 

NAVŠTIVTE NÁŠ PROFIL NA FACEBOOKU ZDE

Homepage » Kempy

Kempy

 

Denní program bude zahrnovat dopolední i odpolední výuku tenisu a kondiční přípravu včetně doplňkových sportů, relaxačních cvičení a strečinku. Veškeré aktivity tenisových kempů budou probíhat pod vedením zkušených kvalifikovaných a jazykově vybavených tenisových a kondičních trenérů. Na závěr tenisového kempu budou uspořádány tenisové turnaje pro hráče všech úrovní. Mimosportovní program tenisového kempu bude naplněn celotýdenní hrami skládající se z různých soutěží plné zábavy (diskotéka, koupání, výlety). Tato činnost bude vedena trenéry odpovědnými za děti po celou dobu tenisového kempu.

 


ZAREGISTRUJTE SI SVOJI PRVNÍ LEKCI S NAŠIMI TRENÉRY JEŠTĚ DNES NA: 
info@tenisland.cz

NAVŠTIVTE NÁŠ PROFIL NA FACEBOOKU ZDE:

Homepage » Erasmus

Erasmus

Připravili jsme speciální program pro studenty, v kterém naši nejlepší trenéři budou trénovat studenty za zvýhodněných podmínek. Lekce jsou k dispozici v Anglickém jazyce a Německém jazyce.

ZAREGISTRUJTE SI SVOJI PRVNÍ LEKCI S NAŠIMI TRENÉRY JEŠTĚ DNES NA: info@tenisland.cz

NAVŠTIVTE NÁŠ PROFIL NA FACEBOOKU ZDE: